Žaidimai

„Gyvūnų spalvos“

Visiems internetu pasiekiamas pažintinis žaidimas, iliustruotas gyvūnų nuotraukomis. Žaidimo užduotis: pagal pateikiamas nuotraukas parinkti iš sąrašo žodžius, tinkamus gyvūnų kailio ar plunksnų spalvai apibūdinti. Nauda: išmoksite retesnių lietuviškų žodžių, pamatysite, kaip atrodo tais žodžiais apibūdinami gyvūnai, lengviau įsivaizduosite, ką mūsų protėviai paliko mums tautosakoje: ką jie vadino bėrais ir juodbėriais žirgais, kas slypi mįslėje Šėmas jautis dangų laižo; suprasite, ką reiškia lietuvių literatūros klasikų aprašyti šyvas kumeliukas ar Girdvainio obuolmušiai žirgai „Baltaragio malūne“.

„Pažink senąjį Lietuvos miestelį“.

Žaidimas „Pažink senąjį Lietuvos miestelį“. Ši programa-žaidimas apima visą per pastaruosius metus pastatyto muziejaus miestelio (Rumšiškių) teritoriją ir joje esančius pastatus bei ekspozicijas. Žemėlapis yra interaktyvus, tad žaidėjas, aktyvavęs objektą, turi galimybę pamatyti papildomą informaciją – tekstus lietuvių ir anglų kalbomis, atlikti žaidybinį veiksmą – atsakyti į klausimus, susijusius su Lietuvos istorija ir kultūra.

„FREPY“ žaidimų planeta

„FREPY“ žaidimų planeta kviečia vaikus pakeliauti ir linksmai pažaisti. Čia rasite net 24 žaidimus. Spalvingi piešiniai, netikėtos situacijos, nuotaikinga animacija, garso efektai ir kitos įdomybės sudomins ir žadins norą atlikti užduotis. Šie žaidimai padės gilinti lietuvių kalbos žinias, turtinti žodyną, tobulinti pažinimo procesą ir skaitymo ir pasakojimo įgūdžius. Smagu žaisti ir tuo pačiu mokytis.