Tėveliams

Svarbu

Prašome atsakingai stebėti savo vaikus ir  informaciją susijusią su Jūsų vaiko sveikata visada pateikti el. dienyne vidine žinute, pažymint datas, sveikatos sutrikimo priežastį

Projektai ir programos

Nuo 2017 m. spalio 1 d. iki 2018 m. balandžio 1 d. lopšelio-darželio „Aušra“ logopedės vykdė prevencinį projektą „Žaidimai moko“.

Parsisiųsti Word formatu

„PIENAS VAIKAMS“
pienas
20171031_134445
20171030_165842
20171030_164619
Previous Next Nuo 2012 m. sausio 15 d. lopšelis-darželis „Aušra“ dalyvauja VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros paramos programoje „PIENAS VAIKAMS“ Visiems lankantiems ugdytiniams šešis kartus per mėnesį nemokamai teikiame sūrelį, jogurtą.
VAISIŲ VARTOJIMO SKATINIMO MOKYKLOSE PROGRAMA
2012 m. kovo 19 d. įstaigoje pradėta vykdyti VAISIŲ VARTOJIMO SKATINIMO MOKYKLOSE PROGRAMA Programos tikslas – įdiegti vaikams supratimą apie vaisių ir daržovių vartojimo teigiamą poveikį sveikatai. Šia programa norima paskatinti vaikus vertinti vaisius ir daržoves ir pratinti juos vartoti ateityje, supažindinti vaikus su tinkama mityba, nes vaikystėje įgyti įpročiai dažniausiai ir toliau gyvenime išlieka nepakitę. Pagal šią programą visiems lankantiems ugdytiniams šešis kartus per mėnesį nemokamai skiriama vaisių.