Komisijos, tarybos

LOPŠELIO-DARŽELIO „AUŠRA“ TARYBA

Pirmininkė:

  • Deimantė Žukauskaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Sekretorė:

  • Silvija Kubilienė, sekretorė.

Narės: 

  • Jolanta Damalakaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Janina Gabrienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Daiva Nakrošienė, logopedė;
  • Lina Nudienė, ūkvedė;
  • Laura Juodokienė, „Ežiukų“ grupės tėvų atstovė;
  • Sandra Kuodė, „Boružiukų” grupės tėvų atstovė;
  • Jolita Ruseckienė, „Nykštukų“ grupės tėvų atstovė;
  • Justina Stikliuvienė, „Voveriukų“ grupės tėvų atstovė.

LOPŠELIO-DARŽELIO „AUŠRA“ MOKYTOJŲ TARYBA

Pirmininkė:

  • Vilma Samulionienė, direktorė.

Narės:  

  • Deimantė Žukauskaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Rita Jonelytė, meninio ugdymo mokytoja;
  • Jolanta Damalakaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Aušra Kauneckienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vitalija Juškienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Janina Gabrienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Sigita Šatienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Rūta Sviderskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Regina Šipelienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Dalytė Jakimavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Rita Duoblienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Audronė Tamauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Ligita Raudžiuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Danutė Kazlauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vida Židonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Zofija Armonavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Lolita Špakauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Jurgita Šinkūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Gintarė Kuzinevičiūtė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Klaudija Daugilevičiūtė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Erika Ivanauskaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Daiva Dumšienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vilija Čereškienė, logopedė, specialioji pedagogė;
  • Roma Jasaitienė, logopedė;
  • Daiva Nakrošienė, logopedė.

LOPŠELIO-DARŽELIO „AUŠRA“ METODINĖ TARYBA

 Pirmininkė:

  • Lolita Špakauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

Narės:  

  • Audronė Tamauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Zofija Armonavičienė, ikimokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Gintarė Kuzinevičiūtė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Rūta Sviderskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Rita Duoblienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.