Edukacinis projektas „Sena yra nauja“

Rugsėjo 21 d. Panevėžyje vyko edukacinis projektas „SENA YRA NAUJA“, kuris kvietė kitaip pažvelgti į miesto kultūros paveldą, pažinti Panevėžį naujai ir paneigti įsigalėjusius stereotipus, kad mūsų mieste nėra nieko naujo ir įdomaus. Šios dienos renginiai įsiliejo į Europos paveldo dienų „Atraskime šimtmečio paveldą“ programą.

Būrelis mūsų darželio šaunuolių, drauge su logopede Vilija ir auklėtoja Asta dalyvavo rytinėje programoje „Pasakiškas rytas“, kuris pakvietė į teatralizuotą pasaką Lietuvos banko Panevėžio skyriaus pastate. Mažieji Panevėžio miesto gyventojai drauge su žaismingomis aktorėmis žaidė, klausėsi nuostabių dainelių, apžiūrėjo senąją banko architektūrą ir išgirdo užburiančią pasaką apie dvylika Atlantų, laikančių netik banko skliautą, bet ir visą dangų.

„SENA YRA NAUJA“ projekto organizatoriai: Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka ir Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Panevėžio skyrius. Projekto idėjos autorė, vykdytoja – aktorė Akvilė Vitkūnaitė. Dalį profesionalių nuotraukų pateikė fotografas Arvydas Gudas.

Šios puikios dienos santrauką galite išvysti adresu: https://www.facebook.com/akvile.vitkunaite/videos/2510940828934127/

Logopedė Vilija Čereškienė ir auklėtoja Asta Kregždytė

Panašūs įrašai

Informacija apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo perorganizavimą
Visas naujienas rasite apsilankę – https://www.panevezys.lt/lt/naujienos/ikimokyklinio-ugdymo-istaigos-nzc1.html
Skaityti Daugiau
Rugsėjo 1-osios šventė
DĖMESIO! Rugsėjo 1-ąją ugdytiniai bus sutinkami grupių lauko aikštelėse (prie aikštelių rasite grupių pavadinimus). Šventė vyks 10 val. Kiekviena grupė švęs atskirai lauke su savo…
Skaityti Daugiau
Informacija apie nemokamus pietus priešmokyklinukams ir pirmokams
Informuojame, kad vadovaujantis  LR Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatomis, mokiniai, kurie mokosi mokyklose pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, nuo…
Skaityti Daugiau
Informacija tėvams
Kyla klausimų, kaip kalbėtis ir bendrauti su vaikais karantino metu? Apsilankykite pagalbos tėvams puslapyje – http://www.tevulinija.lt
Skaityti Daugiau
Kaip sumažinti pavojų užsikrėsti koronavirusais
Atsižvelgdami į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir…
Skaityti Daugiau