Informacija dėl ugdymo proceso stabdymo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimais Nr. V-336, V-342 ir V-343 „Dėl Koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. protokolu Nr. 12 „Dėl situacijos, susijusios su Koronavirusu“, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. A-227 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje", informuojame, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo procesas visose švietimo įstaigose ir lopšelis-darželis „Aušra" šiuo laikotarpiu nedirbs.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas

Sprendimas dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių

Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasitarimo protokolas

Informacija:

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso