2018 m. sausio mėn.
891011121314
22232425262728
293031

Lopšelio-darželio „Aušra“ ugdomoji veikla  grindžiama šiomis vertybėmis ir principais: ugdymas diferencijuojamas ir individualizuojamas – pritaikomas vaiko turimai patirčiai. Lopšelyje-darželyje „Aušra“ vertybė – vaikas. Siekiame sudaryti kuo palankiausias sąlygas vaiko individualybei skleistis, pažinti vietos, savo miesto, šalies kultūrą. Ugdome savimi pasitikinčius, drąsius, gebančius bendrauti, bendradarbiauti, prisitaikyti prie kintančios aplinkos, savarankiškai pasirenkančius pageidaujamą veiklą ugdytinius.

Įstaigoje vykdomos šios programos:

• ·         Lopšelio-darželio „Aušra“ ikimokyklinio ugdymo programa.
  • ·         Bendroji priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programa.
  • ·         Tarptautinė programa „Zipio draugai“.
  • ·         Etninio ugdymo gairės „Po tėviškės dangum“.
  • ·         Europos vaisių vartojimo skatinimo mokyklose programa.
  • ·         Programa „Tvarkome ir rūšiuojame“.
  •           Programa „Pienas vaikams".
  •           Šeimos ir lytiškumo ugdymo programa.

Papildomas ugdymas

Panevėžio lopšelyje-darželyje „Aušra“ didelis dėmesys skiriamas sveikatingumui, veikia Aukštaitijos krepšinio mokyklėlė. Vaikai už papildomą mokestį gali lankyti krepšinio užsiėmimus.

Taip pat darželyje vyksta šokių užsiėmimai ir anglų kalbos pamokėlės.