2018 m. sausio mėn.
P A T K P Š S
« Gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Mokomasis dalykas

Turimos pareigos

1.    

Janina Gabrienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

2.     

Vitalija Juškienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

3.    

Sigita Šatienė

Aukštasis koleginis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

4.    

Rūta Sviderskienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

5.     

Regina Šipelienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

6.    

Dalytė Jakimavičienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

7.     

Jolanta Damalakaitė

Aukštasis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

8.     

Rita Duoblienė

Aukštasis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

9. 

Liudmila Vilkienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

10. 

Audronė Tamauskienė

Aukštasis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

11. 

Danutė Kazlauskienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

12. 

Vilma Šaulinskaitė

Aukštasis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

13. 

Zofija Armonavičienė

Aukštasis

Priešmokyklinis ugdymas

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

14. 

Lina Boguškienė

Aukštasis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

15. 

Daiva Dubnikienė

Aukštesnysis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

16. 

Vida Židonienė

Specialusis vidurinis

Ikimokyklinis ugdymas

Auklėtoja

17. 

Ligita Puinauskaitė

Aukštasis

Priešmokyklinis ugdymas

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

18. 

Rita Jonelytė

Aukštasis

Ikimokyklinis ugdymas

Meninio ugdymo pedagogė

19. 

Roma Jasaitienė

Aukštasis

Specialusis ugdymas

Logopedė

20. 

Leonora Skaburskienė

Aukštasis

Specialusis ugdymas

Logopedė,

specialioji pedagogė

      21.

Daiva Nakrošienė

Aukštasis Specialusis ugdymas

Logopedė

(vaiko priežiūros atostogose)

      22.  Vilija Šiukščiuvienė Aukštasis Specialusis ugdymas Logopedė
      23.  Gintarė Juodelienė Aukštasis Ikimokyklinis ugdymas Auklėtoja